OFFICE COMPANY
HAZIR OFİS, SANAL OFİS ÇÖZÜMLERİ


2020 yılında Antalya ‘da faaliyetine başlayan Office Company, Antalya merkezli Midtown Plaza ve Ali Peçen Plaza olmak üzere iki şubemizde hizmet vermekteyiz. Antalya 'nın en avantajlı sanal ofis ve hazır ofis firmasıdır. Kurumlarla anlaşması olan tek firma Office Company Ofis Hizmetleri Limited Şirketidir. Antalya Barosu ve Mali Müşavirler odası ile anlaşması olan Avukatlarımıza avantajlı hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonu imkanı sunan tek firmadır. Ayrıca yeni kurulacak ve kurulu işletmelerimize Kosgeb Danışmanlık hizmetleri yanı sıra bakanlık proje danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. Müşterilerimizin büyümesini ve kurumsallaşmasını desteliyoruz. Antalya merkezli kurulan firmamız Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde de hizmet sunmaya devam etmekte olup, İstanbul' da 6 farklı lokasyon İzmir'de 2 farklı lokasyon ve Ankara'da 5 farklı lokasyon ile hizmet ağımızı genişletiyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimize sunacağımız çözüm ortaklığı zincirimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Dijital pazarlama desteği, Hukuki destek ve Mali Müşavir desteği ile sizin ve işletmenizin yanındayız. Office Company’de yasal adres, sanal ofis ve hazır ofis seçenekleri ile tüm müşterilerimizin yanındayız. Minimum maliyetle, ofis giderlerinizi düşünmeden tek bir fatura ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

MİSYON | VİZYON

Misyonumuz, ofis maliyetlerinizi düşünmeden prestijli ve kaliteli bir çalışma alanı yaratırken, işinize odaklanmanızı ve diğer co-working üyeleri ile networking yapma imkanı sağlamanızı hedefliyoruz.
Vizyonumuz,hızla büyüyen co-working çalışma disiplininde bölgede en çok tercih edilen ve müşterilerine en kaliteli hizmeti veren Hazır ofis şirketi olmak ve edindiği deneyim ile günden güne büyümek.

Elektrik, ısınma, internet, temizlik, güvenlik, sekreter, aidat, stopaj masrafları olmadan hizmetlerimizin keyfini çıkarın.