OFFICE COMPANY
HAZIR OFİS, SANAL OFİS ÇÖZÜMLERİ


2020 yılında Antalya ‘da faaliyetine başlayan Office Company, şehir merkezinde Midtown Plaza ve Ali Peçen Plaza olmak üzere iki şubemizde de hizmet vermekteyiz. Antalya 'nın en avantajlı sanal ofis ve hazır ofis firmasıdır. Kurumlarla anlaşması olan tek firma Office Company Ofis Hizmetleri Limited Şirketidir. Antalya Barosu ile anlaşması olan Avukatlarımıza indirimli hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonu imkanı sunan tek firmadır. Ayrıca yeni kurulacak ve kurulu işletmelerimize Kosgeb Danışmanlık hizmetleri de verilmekte olup, işletmelerimizin destekler ile çok daha hızlı büyümesine imkan sunmaktayız. Office Company’de yasal adres, sanal ofis ve hazır ofis seçenekleri ile tüm müşterilerimizin yanındayız. Minimum maliyetle, ofis giderlerinizi düşünmeden tek bir fatura ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

MİSYON | VİZYON

Misyonumuz, ofis maliyetlerinizi düşünmeden prestijli ve kaliteli bir çalışma alanı yaratırken, işinize odaklanmanızı ve diğer co-working üyeleri ile networking yapma imkanı sağlamanızı hedefliyoruz.
Vizyonumuz,hızla büyüyen co-working çalışma disiplininde bölgede en çok tercih edilen ve müşterilerine en kaliteli hizmeti veren Hazır ofis şirketi olmak ve edindiği deneyim ile günden güne büyümek.

Elektrik, ısınma, internet, temizlik, güvenlik, sekreter, aidat, stopaj masrafları olmadan hizmetlerimizin keyfini çıkarın.