Antalya Yasal Adres Hizmeti

Antalya Yasal Adres Hizmeti ile müşterilerimize ofis maliyetlerini düşünmeden işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Antalya’ nın en prestijli plazası Midtown ‘da Hazır Ofis ve Sanal Ofis hizmeti vermekte olan şirketimiz Office Company Sanal Ofis ile Antalya'da Kurumsal Çalışma Alanları hizmeti vermek üzere operasyonlarını yürütmektedir.

Neden Antalya Yasal Adres Hizmetini Tercih Etmeliyim ?

Bulunduğunuz alanda verimli çalışmalar yapmak ve müşteri ilişkilerinizi üst seviyelere taşımak isterseniz mutlaka kurumsal bir çalışma alanınızın bulunması gerekir. Bunun için sanal ofis - yasal adres tercihi yerinde olacaktırr. Kurumsal bir kimlik oluşturmak istediğinizde sanal ofisin ayrıcalığını yaşayabilir ve müşteri diyalogunuzu daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Yasal olarak yapılan çalışmalar sayesinde adres bilginizi paylaşabilir ve kaliteli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Antalya Yasal Adres Sahibi Olmanın Faydaları Nelerdir ?

• Kurumsal kimlik kazandırır. • Güven duygusu oluşturur. • Profesyonellik katar. • Marka değerinize pozitif değer oluşturur. • Sektörde rekabet gücünüze olumlu bir yansıma sağlar. Yasal çerçevede sunulan bu hizmet sayesinde farkınızı ortaya çıkarabilir ve en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.
Antalya Yasal Adres Hizmeti ile tüm hizmetler kurumsal olarak size sunulmaktadır. Ofislerin temizliği belirli aralıklarla yapılmakta olup hijyen üst seviyede tutulur. Düzenli ve disiplinli bir çalışma ortamı arayanlar için ideal bir seçim olması ile ede ön planda yer almaktadır. Bundan dolayı sizde güvenle tercih edebilir ve kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.
7/24 Güvenlik
Ofisinizin güvenliğini düşünmek zorunda kalmazsınız
Sınırsız çay ve kahve
yardımcı personel gereksinimi kalmadan çay & kahve ikramlarınızı düşünmeden müşterilerinize odaklanabilirsiniz
Kilitli dolap
evraklarınızı ve kişisel eşyalarınızı saklayabileceğiniz kilitli dolaplarımız ile kayıp çalıntı endişenize son verebilirsiniz
Günlük temizlik
Ofisinizin temizliğini ve hijyenini dert etmenize gerek yok, temizlik hizmetini biz sağlıyoruz.
Kolay ulaşım
antalya şehir merkezinde yer alan lokasyonumuz ile zamandan ve yoldan tasarruf sağlarsınız
Şehir merkezi lokasyonu
antalya Midtown plaza'da yer alan merkezi ofis lokasyonumuz ile ı banka &alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı daha hızlı ve kolay şekilde halledebilirsiniz.
Posta / Kargo Hizmeti
Postalarınızı ve kargolarınızı dert etmenize gerek yok tüm ihtiyaçlarınız için office company sanal ofis çözüm merkezi olarak kargo ve postalarınızı biz takip ediyoruz.
Güleryüzlü personel
Güler yüzlü personellerimiz ile misafirlerinizi huzurlu bir ortamda ağırlayabilirsiniz
Yazıcı
Bilgisayar çıktılarınızı dert etmenize gerek yok kullanımınıza sunduğumuz yazıcılar ile çıktılarınızı kolayca temin edebilirsiniz.
Yüksek hızlı internet
Yüksek hızlı internet altyapımız ile internet kullanımlarında rahatlıkla yavaşlama yaşamadan işinize odaklanırsınız
Otopark
Geniş açık otoparkımız ile güvenle araçlarınızı park etme derdi yaşamadan zamandan tasarruf edersiniz
Sekreterlik
Sekreterlik hizmetimiz ile işinizin tüm aşamalarında işinizi kolaylaştırmak için yardıma hazırız
Sabit masa
Sabit masalarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlandı, toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Kredi Kartı Ödeme Avantajıyla
Prestijli Yasal Adres

Yapacağınız girişimlerde maliyetler gözünüzü korkutmasın. Şirket kurulumlarınız artık çok kolay.

 

EK HİZMETLER

Müşterilerimize Antalya E-Ofis hizmeti sağlamaktan büyük memnuniyet duyan Office Company, hizmet almak istediğiniz paketlere ilave olarak

  • Mali Müşavir Danışmanlığı ,
  • Hukuki Danışmanlık hizmetleri
  • Web Tasarım ve Dijital Pazarlama hizmetleri sağlıyor.

Hizmet almak istediğiniz içeriği lütfen detaylı olarak destek personelimiz ile görüşünüz.