Antalya Hazır Ofis Hizmetleri

Antalya Hazır Ofis hizmeti ile müşterilerimize ofis maliyetlerini düşünmeden işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Antalya’ nın en prestijli plazası Midtown ‘da Hazır Ofis ve Sanal Ofis hizmeti vermekte olan şirketimiz Office Company Sanal Ofis ile Antalya'da Kurumsal Çalışma Alanları hizmeti vermek üzere operasyonlarını yürütmektedir.

Neden Antalya hazır Ofis Hizmetini Tercih Etmeliyim ?

Bulunduğunuz alanda verimli çalışmalar yapmak ve müşteri ilişkilerinizi üst seviyelere taşımak isterseniz mutlaka kurumsal bir çalışma alanınızın bulunması gerekir. Bunun için hazır ofis ideal bir seçim olacaktır. Kurumsal bir kimlik oluşturmak istediğinizde hazır ofisin ayrıcalığını yaşayabilir ve müşteri diyalogunuzu daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Yasal olarak yapılan çalışmalar sayesinde adres bilginizi paylaşabilir ve kaliteli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Hazır Ofis Sahibi Olmanın Faydaları Nelerdir ?

Şirket kuruluşu yapabileceğiniz yada kurulu şirket adresinizi taşıyabileceğiniz prrestijli bir iş adresi imkanı sunuyoruz. • Kurumsal kimlik kazandırır. • Güven duygusu oluşturur. • Profesyonellik katar. • Marka değerinize pozitif değer oluşturur. • Sektörde rekabet gücünüze olumlu bir yansıma sağlar. Yasal çerçevede sunulan bu hizmet sayesinde farkınızı ortaya çıkarabilir ve en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Antalya Profesyonel Hazır Ofis Hizmeti

Tüm hizmet kurumsal olarak size sunulmaktadır. Ofislerin temizliği belirli aralıklarla yapılmakta olup hijyen üst seviyede tutulur. Düzenli ve disiplinli bir çalışma ortamı arayanlar için ideal bir seçim olması ile ede ön planda yer almaktadır. Bundan dolayı sizde güvenle tercih edebilir ve kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Prestijli İş Adresi
Yasal Adres Hizmeti Şirket kuruluşu yapabileceğiniz ya da kurulu şirket adresinizi taşıyabileceğiniz prestijli bir iş adresi imkanı sunuyoruz. (Midtown Plaza, Muratpaşa / Antalya )
Sınırsız çay ve kahve
Sınırsız Coffee Break Hizmeti
Posta / Kargo / Takibi ve Bildirimi
Posta / Kargo / Takibi ve Bildirimi Şirketinize gelen evrakları teslim alıp siz alana kadar muhafaza ediyoruz ya da istediğiniz şekilde size ulaştırıyoruz.
Kilitli Keson
Kilitli Keson
Kilitli Hazır Ofisler
Kendinize ait mobilyalı Hazır Ofis Alanı (Kilitli Odalar)
Şehir merkezi lokasyonu
antalya Midtown plaza'da yer alan merkezi ofis lokasyonumuz ile ı banka &alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı daha hızlı ve kolay şekilde halledebilirsiniz.
5 Gün Çalışma imkanı
Haftanın 5 (Beş ) günü çalışma imkanı (Sabah 09:00 - Akşam 18:00 )
Güleryüzlü personel
Güler yüzlü personellerimiz ile misafirlerinizi huzurlu bir ortamda ağırlayabilirsiniz
Yazıcı / Fotokopi / Tarayıcı Hizmeti
Bilgisayar çıktılarınızı dert etmenize gerek yok kullanımınıza sunduğumuz yazıcılar ile çıktılarınızı kolayca temin edebilirsiniz.
Yüksek hızlı internet
Yüksek hızlı internet altyapımız ile internet kullanımlarında rahatlıkla yavaşlama yaşamadan işinize odaklanırsınız
Açık ve Kapalı Otopark
Açık ve Kapalı Otopark
7 / 24 Güvenlik
7 / 24 Güvenlik
Sabit masa
Sabit masalarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlandı, toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Kredi Kartı Ödeme Avantajıyla
Prestijli Yasal Adres

Yapacağınız girişimlerde maliyetler gözünüzü korkutmasın. Şirket kurulumlarınız artık çok kolay.

 

EK HİZMETLER

Müşterilerimize Antalya E-Ofis hizmeti sağlamaktan büyük memnuniyet duyan Office Company, hizmet almak istediğiniz paketlere ilave olarak

  • Mali Müşavir Danışmanlığı ,
  • Hukuki Danışmanlık hizmetleri
  • Web Tasarım ve Dijital Pazarlama hizmetleri sağlıyor.

Hizmet almak istediğiniz içeriği lütfen detaylı olarak destek personelimiz ile görüşünüz.